اجتماع بزرگ مهر فاطمی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شودفرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در نشست خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز (دوشنبه) با اشاره به هفته عفاف و حجاب و هفته امامت و ولایت اظهار داشت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ مهر فاطمی فردا در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی با حضور بانوان برگزار خواهد شد.

سردار حسن‌زاده ادامه داد: در این مراسم گروه‌های بسیج نوجوانان و مادران آن‌ها حضور پیدا خواهند کرد و به مسئله حجاب در اسلام تبیین خواهد شد.

وی افزود: در این اجتماع خواهران مطالبات خود را در مسئله حجاب بانوان مطرح خواهند کرد.

سردار حسن‌زاده خاطرنشان کرد: در این مراسم از مادران شهدای امر به معروف و نهی از منکر و فعالان و کنشگران در

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ درباره عید غدیر گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت ۱۱۰ مراسم محوری در مساجد حسینیه‌ها، امامزاده‌ها و بخشی از ادارات و کارخانه‌ها جشن غدیر برگزار خواهد شد؛ در روز عید غدیر از سال ۱۸ تا ۲۳ جشن عید غدیر با اهدا گل و پذیرای برگزار خواهد شد.

وی گفت: در روز عید غدیر یک میلیون ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم با کمک مردم بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: در دهه امامت و ولایت ۱۱۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

وی گفت: در رور عید غدیر یک میلیون ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم با کمک مردم بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: در دهه امامت و ولایت ۱۱۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

وی افزود: در چهار نقطه توچال، پارک سرخه حصار، ارتفاعات شهرک محلاتی و آبشار تهران برنامه صبح و نشاط و کوهپیمایی برای خانواده‌ها برگزار خواهد شد.

سردار حسن زاده در خصوص بسته‌های معیشتی و شناسایی نیازمندان گفت: بانک اطلاعاتی خوبی به صورت محله‌ای در خصوص نیازمندان تشکیل شده است و به صورت هماهنگ با دیگر دستگاه‌ها اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی خواهیم کرد.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.