امروز ارتش آماده تر از هر زمان گوش به فرمان فرمانده کل قواستفرمانده کل ارتش صبح امروز و در مراسم بازدید رئیس قوه قضائیه از دافوس ارتش با تبریک دهه ولایت و امامت و اعیاد سعید قربان و غدیر و عرض خیرمقدم به حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: بر خود لازم می‌دانم از حرکت‌های جدید قوه قضائیه در دوره اخیر با مدیریت جنابعالی که باعث افزایش امیدواری مردم عزیز کشورمان شده است ابراز تشکر و قدردانی کنم.

سرلشکر موسوی افزود: همچنین خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم که به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و رهبری امامین انقلاب، امروز ارتشی متدین، کارآمد، پادر رکاب و انقلابی داریم که مورد علاقه قلبی مردم، مسئولین و در راس همه، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

وی تصریح کرد: اینکه فرماندهی معظم کل قوا می فرمایند: «ارتش نمایشگاهی از ارزش‌های اسلامی است که می توان آن را سر دست گرفت و به همه نشان داد» حاصل تقدیم خون شهدا، ایثار جانبازان و فداکاری ده‌ها هزار ارتشی و خانواده های صبور و فهیم آنها است.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: بحمد الله امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با استقرار زمینی در مرزهای غرب، شمال شرق و بخشی از شمال غرب کشور حراست شبانه روزی از آسمان ایران سربلند اسلامی با نیروی پدافند و نیروی هوایی و پشتیبانی هوایی از همه ماموریت های مورد نیاز کشور و حضور مقتدرانه در آبهای آزاد و حراست از منافع ملی با اسکورت کشتی های تجاری و نفتکش، ماموریت خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: امروز ارتش در بهترین شرایط و آماده تر از هر زمان دیگر گوش به فرمان فرماندهی کل قوا است تا در هر جایی که اراده فرمایند وارد عمل شود.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *