توزیع یک میلیون و هفتصد هزار بسته کمک مومنانه در شهرستان های تهرانفرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران خبر داد؛

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در پانزدهمین مرحله نهضت خدمت مومنانه استان تهران که در آستان شیخ صدوق برگزار شد، اظهار کرد: نهضت کمک مومنانه با شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا و با هدف کمک به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا آغاز شده و همچنان در حال استمرار است.

وی بیان کرد: با شیوع کرونا نخستین اقدام از سوی نیرو‌ها و گروه‌های بسیجی کمک به بیماران در بیمارستان‌ها و انجام تکالیف دینی و شرعی برای متوفیان بود.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران بیان کرد: کمک به روند بهبود و درمان بیماران در مراکز درمانی و منازل، اجرای طرح شهید سلیمانی با مراجعه خانه به خانه و شناسایی و کمک به سیر مراحل درمان بیماران، فعالیت جدی و بی‌نظیر در حوزه واکسیناسیون در شهرستان‌های استان تهران با اختصاص سوله‌های ورزشی و استفاده از ظرفیت بسیجیان از دیگر اقدامات انجام شده است.

سردار ذوالقدر افزود: با خدمات صورت گرفته میانگین تزریق دُزهای اول و دوم واکسن کرونا در شهرستان‌های استان تهران به ترتیب ۹۴ و ۸۴ درصد به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به تهیه و توزیع ۶۳ هزار بسته کمک معیشتی در قالب پانزدهمین مرحله خدمت مومنانه در استان تهران، ادامه داد: در این بخش از ابتدای رزمایش، توزیع بسته‌های معیشتی تاکنون از مرز بیش از یک میلیون و هفتصد هزار بسته عبور کرده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران تصریح کرد: ساخت مسکن محرومان و اجرای ۲۰۵ کیلومتر کانال آبیاری از دیگر اقدامات در حال اجرا است.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *