ستاد کل نیروهای مسلح طرح «تحولی سرباز» را ابلاغ کرده استمشاور قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح:

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح در نشست فرماندهان ارشد آجا در قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا اظهار داشت: در کشور عزیزمان ایران؛ نیروهای مسلح با ۲ نیروی مردم پایه بسیج و سرباز حمایت، پشتیبانی و تأمین می‌شود و هیچ جایگزینی برای این دونیرو وجود ندارد.

وی بابیان اینکه در طول دوران دفاع مقدس بیش از ۵۳ درصد از رزمندگان سرباز بودند، افزود از ۶ میلیون رزمنده بیش از سه میلیون سرباز در مناطق مختلف عملیاتی حضور داشتند که در این دوران پرافتخار جامعه ایثارگری کارکنان وظیفه ۶۰ هزار شهید و ۱۶۰ هزار جانباز تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

سردار کمالی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر ضرورت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، خاطرنشان کرد: نیروهای حرفه‌ای سایر کشورها توان و کارایی بسیجیان و سربازان جمهوری اسلامی را ندارند؛ بر همین اساس ما وظیفه داریم برای خدمت سربازی جوانان ایران اسلامی محیط را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که توأم با نشاط و جذابیت باشد.

وی یادآور شد: ستاد کل نیروهای مسلح طرح تحولی سرباز را در قالب ۳۹ طرح پیش‌بینی و ابلاغ کرده که امیدواریم با حمایت و پشتیبانی دولت، مجلس، نهادها و سازمان‌ها بتوانیم این نهضتی را به سرانجام برسانیم و مهارت‌آموزی و اشتغال جوانان تحقق پیدا کند.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.