کم‌ترین نتیجه گیری حقوقی ما در برابر آمریکا بازدارندگی آن‌هاست/ ۲۰۰ پرونده جنایات آمریکا قابل پیگیری استمعاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در همایش معاونت حقوقی سپاه پاسداران با بیان اینکه خداوند متعال دوست دارد کسی که مورد ظلم واقع شده است فریاد دادخواهی اش را بلند کند و علیه ظلم سخن بگوید در خصوص لزوم اقدامات حقوقی درباره جنایات آمریکایی ها اظهار داشت :  ظلم و جنایت ها باید دیده شوند باید حق مان را مطالبه و از ابتکار عمل هایمان استفاده کنیم و  درست و  مستند جنایات آمریکا را ثابت می کنیم؛  باید حرکت کرد و نصرت را آن موقع از خدا خواست.

سردار نقدی در خصوص جنایات آمریکایی ها گفت : ۲۰۰ پرده نمایشگاه جنایات آمریکا در جنگ وجود دارد که با رسوا شدن آنها  قابل پیگیری است  و کمترین نتیجه گیری حقوقی ما برابر آمریکا بازدارندگی آنهاست.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در پایان عنوان داشت :  اگر خداوند بخواهد به شما نصرت بدهد چنین کاری را می کند ، نگه داشتن انقلاب خود اعجاز الهی است ، شرایط سختی داشتیم اما با ولایت فقیه توانستیم مشکلات را حل کنیم و از سد آنها بگذریم، به امید خداوند پیروز می شویم.

سردار شمخانی نیز در این همایش گفت : باید در عرصه حقوقی قوی تر ظاهر شویم.

نمایتده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس درباره تلاش غرب برای ستیز با فرهنگ علوی و حسینی بیان داشت: آنها غرب را مرکز می‌دانند و خاورمیانه را به دلیل نزدیکی خود با چنین نامی یاد می کنند، آنها مخالف فرهنگ علوی، حسینی و مهدوی هستند و همواره از پیش از انقلاب اسلامی هم با این موارد در ستیز بودند البته روحانیت در این میان همیشه بیدار بوده است.

وی افزود: شما سخنرانی امام در سال ۴۲ را نگاه کنید امام همان موقع آمریکا و اسرائیل را عامل جنایت در ایران می‌داند، انگلیسیها پیش تر هم تلاش داشتند تا با بابیت و بهائیت به مبارزه با اسلام و شیعه بپردازند پس از پیروزی انقلاب نیز با کودتا و توطئه های داخلی و خارجی تلاش به مبارزه داشتند.

سردار شمخانی تصریح کرد:افرادی چون ابو مهدی مهندس و خیلی دیگر از شیعیان عراق که از ابتدا در کنار ما جنگیدند و سپس برابر آمریکایی ها به پا خواستند و با کمک قهرمان بزرگی چون سپهبد سلیمانی با دشمن جنگیدند.

سردار شمخانی ادامه داد: جبهه حق با شهید سلیمانی پرچم داعش را پائین کشیدند و لشکریان جبهه مقاومت در عراق ، سوریه و یمن همانند لبنان شکل گرفتند، آمریکایی‌ها که روزگاری برای عراق حاکم می گذاشتند حالا خودشان از ترس ملت عراق و جبهه حق به دور خود دیوار کشیده اند،  آنها در انواع عملیات هایشان شکست خوردند.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *