پدافند هوایی تمامی تهدیدها را فراتر از مرزها رصد می‌کندجانشین نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز در جمع فرماندهان مرکز فرماندهی و کنترل حضرت ولیعصر(عج) این نیرو، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات مرصاد و سایت رادار سوباشی، اظهار داشت: پدافند هوایی بدون لحظه‌ای توقف تمامی تهدیدها را هزاران کیلومتر فراتر از مرزها رصد و شناسایی می‌کند.

امیر سرتیپ الهامی خاطرنشان کرد:  شبکه فرماندهی و کنترل نقش خطیر و ارزنده‌ای در هدایت سایر نیروهای میدان نبرد ایفا می‌کند و هیچ عملیاتی بدون پشتیبانی و چتر هوایی پدافند انجام نمی‌شود.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به رشادت و جوانمردی شهدای سایت رادار سوباشی در طول دوران دفاع مقدس تصریح کرد: امروز تجربیات گذشته نیروی پدافند هوایی در راستای مقابله با انواع تهدیدات و چالش‌ها همزمان با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص، فنی و با ذکاوت، نیت‌های پلید و شوم دشمنان را در نطفه خفه می‌کند.

وی با بیان اینکه سامانه‌های بومی راداری، موشکی، شنود الکترونیکی و غیره در تمامی مناطق و گروه های پدافندی قابلیت درگیری و کسب موفقیت در یک رزم پیچیده را دارند، افزود: آزمودن خلاقیت و توانمندی نیروی پدافند هوایی ارتش عواقب پشیمانکننده‌ای برای بیگانگان بهدنبال دارد.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.