قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء امنیت و آسایش روانی جامعه تأمین کرده استسردار سرتیپ پاسدار «علی فضلی» جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مرکز فرماندهی و پایش پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اظهار داشت: شاید اگر قرارگاه خاتم در ۳۳ سال پیش تشکیل نمی‌شد، امروز کشور در اجرای تمام این پروژه‌ها وابسته به شرکت‌های غیرایرانی بود و مجموعه‌ای در کشور نبود که توانایی اجرای این پروژه‌ها را داشته باشد.

سردار فضلی ضمن تمجید از راه‌اندازی مرکز پایش پروژه‌های قرارگاه به‌منظور رصد برخط و لحظه‌به‌لحظه پروژه‌های سراسر کشور افزود: امروز قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) منشأ خیر و برکت برای خود و الگو برای مجموعه‌های داخلی شده است به گونه‌ای که بعد از خروج شرکت‌های خارجی از پارس جنوبی و ورود قرارگاه برای اجرای فاز‌های این منطقه، اعتماد به توانایی اجرایی شرکت‌های ایرانی را ارتقاء بخشد.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه خاطرنشان کرد: امروز قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) امید و انگیزه را برای کل کشور به ارمغان آورده است. قرارگاه هیچ نگاه انتفاعی و اقتصادی در اجرای پروژه‌ها ندارد و تنها به دنبال ساختن کشور و عبور از موانع پیشِ رو است.

سردار فضلی با اشاره به حضور به‌موقع قرارگاه در بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه گفت: در خصوص بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله از جمله زلزله کرمانشاه، قرارگاه به دلیل پراکندگی جغرافیایی نقش بی‌بدیلی ایفا کرد و مجموع این اقدامات می‌تواند برای جامعه امیدآفرین باشد.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.