فراجا از پهپادها و سامانه‌های بومی هوشمند برای پایش مرزها استفاده می‌کندسردار حسین اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بازدید از نمایشگاه پدافندی و جنگ الکترونیک وزارت دفاع با تبریک ایام صنعت دفاعی به مجموعه دست اندرکاران صنعت دفاعی اظهار‌داشت: وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح دستاورد‌های بزرگی در حوزه ریز پرنده ها، سیستم پدافندی و مقابله با انواع موشک هایِ در اختیار دشمن داشته است.

اشتری ادامه داد: امروز توانمندی و قدرت دفاعی نیرو‌های مسلح و خصوصا نخبگان عزیز و دانشمندان این مرز و بوم در وزارت دفاع به سطحی رسیده است که نه تنها قدرت بازدارندگی ایجاد کرده بلکه دشمنان را نیز از این توانایی هراسان کرده است.

وی افزود: این باعث افتخار مردم عزیز ما و نیرو‌های مسلح هست که امروز قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران، یک قدرت مثال‌زدنی و باثبات در منطقه و حوزه بین‌الملل هست.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه در تمام مجموعه‌های ما مثل فرماندهی هواپیمایی فراجا، با استفاده از پهپاد‌های به روز و بالگردها، پشتیبانی مناسب صورت می‌گیرد خاطرنشان ساخت: امروز با پهپاد‌ها و سامانه‌های هوشمند، مرز‌ها را برای قاچاقچیان وگروهک‌های ضد انقلاب نا‌امن کردیم.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *