آمادگی نیرو‌های مسلح، موجب اقتدار کشور در عرصه‌های داخلی و خارجی استامیر سرتیپ «محمد محمودی» معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از فعالیت‌های بیستمین دوره جامعه‌پذیری نظامی مشترک دانشگاه‌های افسری ارتش در مرکز آموزش ۰۱ شهدای سرباز نیروی زمینی ارتش ضمن تجلیل از یاد و خاطره شهدای هشتم شهریور و گرامیداشت هفته دولت، شهدا را مایه برکت نظام دانست و اظهار داشت: شهدا در پرتو خداباوری، خدامحوری و سیره و آموزه‌های انبیاء الهی، اهل بیت (ع)، مکتب قرآن و ولایت فقیه گام برداشته‌اند.

امیر محمودی با تاکید بر ارتقای توان رزمی نیرو‌ها عنوان کرد: آمادگی نیرو‌های مسلح، موجب ارتقای اقتدار کشور در عرصه‌های داخلی و خارجی و اثرگذاری بیش از پیش آن در مناسبات بین‌المللی است. در عرصه بودن و اعلام آمادگی فرزندان انقلاب در نیرو‌های مسلح موجب شده که کشور از شر توطئه‌های مختلف دشمن در امان بماند و دشمنان جرأت تعرض به ایران را در سال‌های بعد از دفاع مقدس به خود ندهند.

معاون اجرایی ارتش در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه سربازان، یکی از عوامل مهم اقتدار و قدرت کشور هستند تصریح کرد: سربازان در خط مقدم مقابله با تهدید‌ها قرار دارند و جان خود را در راه کشور و حفظ استقلال نظام و ارزش‌های الهی تقدیم می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور دانشجویان ولایت‌مدار، متدین و جهادی در این دوره موجب ارتقای معنویت در یگان‌ها شده است، گفت: در حوزه آموزش‌های رزمی و ارتقای توان جسمی و روحی دانشجویان، توانسته‌ایم به نقطه بسیار مطلوبی دست پیدا کنیم.

معاون اجرایی ارتش با بیان این که ارتش تکیه‌گاه ملت است و وظایف خود را در قبال مردم کشور به بهترین شکل باید انجام دهد، خاطرنشان کرد: شما دانشجویان به‌عنوان فرماندهان آینده ارتش، باید سه وظیفه حفظ تمامیت ارضی، پاسداری از استقلال و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به خوبی انجام دهید.

 منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *