فراخوان جذب نیروی متخصص برای تفحص پیکر شهداسردار «سید محمد باقرزاده» فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: به نیروی متخصص کار با بیل مکانیکی و لودر نیاز داریم. از نیرو‌های باتجربه مهندسی رزمی دوران دفاع مقدس که از سلامت جسمی برخوردار هستند دعوت می‌کنیم به دفاتر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان‌‎ها مراجعه کرده و فرم پر کنند.

سردار باقر زاده افزود: نیازمند امدادگر هستیم تا در صحنه عملیات تفحص بتواند شریان ببندد و جان فرد را نجات دهد. از تخریبچی‌هایی که در شب عملیات حضور داشتند و معبر باز کردند نیز دعوت می‌کنیم که با ما همکاری کنند. جوانان هم می‌توانند به شرطی که از طرف مراکز آموزشی نظامی تائیدیه رسمی آموزش حرفه‌ای دیده باشند به ما بپیوندند.

سردار باقرزاده گفت: یکی از مشخصات کار تفحص طاقت‌فرسا بودنش هست، هم به لحاظ جسمی که جسم در گرما و شرایط دشوار خسته می‌شود و هم به لحاظ روحی طاقت فرساست چرا که فرد انتظار دارد با زدن اولین بیل شهید پیدا کند، اما به خاطر امید و هدف مهمتر تلاش را ادامه می‌دهد.

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح تاکید کرد: ما نیروی تفحص، اما متخصص بیل مکانیکی، لودر، کمرشکن نیاز داریم. در کنار این باید انگیزه بالا و قوی داشته باشد تا در سختی کار نبرد. مخاطراتی در کار هست، اما باید با نیت قوی و اراده و عزم جزم کار اگر ۱۰۰ روز هم شهید پیدا نکرد مایوس نشود و بتواند کار کند.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *