الحاق زیردریایی کلاس غدیر به نیروی دریایی ارتشامیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در آیین الحاق تجهیزات بهسازی شده رزمی سطحی و زیرسطحی به نیروی دریایی راهبردی ارتش، ارتقاء سطح، سرعت عمل، ماندگاری و پایداری تسلیحات در تجهیزات جدید را مثال زدنی عنوان کرد.

وی با اشاره به توان ارتقاء یافته تجهیزات سطحی و زیرسطحی ادامه داد: شناور‌هایی که به بدنه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در ۲ سطح مختلف سطحی و زیرسطحی ملحق شده‌اند به توانمندی بالاتری نسبت به قبل رسیده‌اند و سامانه‌های تحرک این شناور‌ها از بابت سرعت عمل، ماندگاری و پایداری تسلیحات به روز شده اند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش اضافه کرد: تجهیزات نداجا، کاملا به روز شده و در حوزه توان موشکی نیز از نظر ارتقاء توان رزمی، دو برابر شده اند و همین که آخرین تجربیات پایه‌های علمی که در این حوزه به دست دانشمندان ما رسیده روی این تجهیزات پیاده‌سازی شده جای بسی شکر دارد.

وی به ناودسته پهپادبر نیروی دریایی راهبردی اشاره کرد و افزود: ناو دسته پهپادبر که با حضور فرمانده کل ارتش رونمایی شد، از همان موقع کار عملیاتی آن شروع شده و به پهپاد‌های جدیدی که با توانمندی‌های بالاتر نسبت به گذشته ارتقاء یافته‌اند تجهیز شده است.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.