ارائه خدمات پزشکی نیروی هوایی ارتش به هزار و ۹۰۰ زائر اربعین قربانعلی عقیلی مسئول تیم پزشکی اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی هوایی ارتش با اشاره به عملکرد تیم پزشکی این نیرو در روز‌های آغازین زیارت اربعین حسینی اظهار کرد: با عنایت به آغاز خدمت رسانی اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش از تاریخ ۱۷ شهریور ماه، پذیرش بیماران و مراجعه‌کنندگان شروع شد که الحمدالله روال رسیدگی به نحو مطلوب ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تمامی سامانه‌ها آماده به کار هستند و جای هیچ گونه نگرانی نیست و در این راستا تعداد ۳۴ تخت در حال حاظر آماده خدمت رسانی هستند که این تعداد برای مراکز پزشکی سیار عدد قابل توجه و قابل قبولی است.

عقیلی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخش‌های سیار دندانپزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاق عمل و داروخانه با حضور ۵۶ نفر از متخصصان بیهوشی، اورژانش، رادیولوژی، قلب و پزشکان عمومی و طب سنتی در حال خدمت رسانی به زائران حسینی (ع) هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون به هزار و ۹۰۰ نفر از زائران خدمات پزشکی ارائه شده است، افزود: در حال حاضر در مرز مهران دو دستگاه آمبولانس، یک آمبولانس اتوبوسی ۱۳ تخته و پست امداد چهار تخته مستقر هستند که در شرایط اضطراری وظیفه رسیدگی و انتقال بیماران احتمالی را بر عهده دارند.منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در سیاسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.