زهرا  دختر شهید ابومهدی المهندس از شهدای مقاومت عراق در مصاحبه با رادیو اربعین در پاسخ به این سوال مهمترین خصوصیت پدر شهیدتان چه بود، اظهار کرد : مهربانی پدرم علاوه بر همه ویژگی هایی که داشتند همیشه مورد توجه من و اطرافیانمان بود، پدرم در کنار خصوصیاتی چون مقاومت، صلابت و تدین ،بسیار مهربان بودند .

این فرزند شهید با بیان اینکه اکنون در نجف اشرف به سر می‌برم و در روزهای آینده عازم کربلا خواهم شد ، ادامه داد: احساس می کنم پدرم در این مسیر در حال رفت و آمد هستند و توجه شأن به زوار اربعین حسینی است.

وی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر مهمترین دعایش چیست گفت: از خدا می خواهم که امنیت زائرین اربعین حسینی را حفظ کند تهدیدات این روزها بی سابقه بود ، تهدیدات داعش آمریکا و گروه های تروریستی در عراق وجود داشته و اکنون شاهد تهدیدات منافقین نیز هستیم ،امیدوارم همه زائرانی که با عشق به پیاده روی اربعین آمده اند به سلامت و با امنیت به خانه‌های خود برگردند و انشاالله خداوند تهدیدات را به طور کلی از سر عراق کم‌ کند و مجاهدینی که به زائران اربعین حسینی خدمت می کنند را حفظ کند .

زهرا با بیان اینکه دعا می کنم که بتوانم راه پدرم را ادامه دهم ، تصریح کرد : فکر نمی کنم بتوان پیاده روی اربعین با چیز دیگری معاوضه کرد.

وی همچنین در پایان سخنان خود تصریح کرد: کسی که در برابر راه و مکتب امام حسین «ع» بایستد، شکست خورده است.

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *