حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان برای دفاع از محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس با تسلیت فرارسیدن شهادت امام حسن عسکری (ع) گفت: باید برای مردمی که در فتنه اخیر حقیقتا جلوه دیگری از بصیرت، زمان‌شناسی و دشمن‌شناسی خود را نشان داده و دشمنان را ناکام گذاشتند، به درگاه خداوند متعال شکر به جا بیاوریم.

رئیس جمهور افزود: همچنین باید برای اینکه هدایت‌های امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی همواره مورد توجه مردم قرار داشته است، نیز خداوند متعال را شاکر باشیم. حضور میلیونی مردم در خیابان‌ها، اعلام موضع و حضورشان در صحنه حقیقتا دشمن را ناکام گذاشت.

رئیسی با اشاره به هدایت‌های حکیمانه رهبری در روز گذشته اظهار کرد: ایشان تحلیل جامعی از حوادث اخیر ارائه کردند و فرمودند که دلیل این فتنه‌ها بر علیه کشور و انقلاب اسلامی، برای همه انسان‌های فهیم و صاحب بصیرت قابل درک و استفاده بود.

رئیس جمهور اضافه کرد: رهبری معظم انقلاب اسلامی دلیل توطئه و بلوای دشمنان، آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه ملت، کشور انقلاب ما را این نکته عنوان کردند که کشور در حال پیشرفت است و دشمن نمی‌خواهد ایران اسلامی پیشرفت کند.

در حال تکمیل…

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *