حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب نوشت: هفته‌ی دولت تجلی ارزش‌ها و دستاورد‌های ماندگار شهیدان رجایی و باهنر، آن دو اسوه الگوی خدمت‌گزاری خالصانه و درس آموزی است که همچون میراثی ارزشمند بر تارک آسمان نیلگون میهن اسلامی عزیزمان می‌درخشند. این دو شهید عزیز توسط گروهک ضدمردمی و ضدانقلابی منافقین به درجه رفیع شهادت رسیدند تا به گواه تاریخ، ننگِ جنایت ددمنشانه‌ی منافقین تروریست مزدور صدام بعثی و صهیونیزم بین‌الملل، از دامان آلوده به خون افزون بر ۱۷ هزار شهید مظلوم و بی‌گناه تا قیامت زدوده نگردد.

وزیراطلاعات در این پیام اظهارداشت: دولت مردمی و انقلابی در یکی از دشوارترین و پیچیده‌ترین مقاطع تاریخی، اداره‌ی امور کشور را به دست گرفت، اما با توکل به ذات اقدس الهی، با دنبال کردن مسیر مستقیم ولایت با خدمتی الگو گرفته از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و از شهیدان رجایی و باهنر و به‌ویژه از راه و رسم آمیختگی با مردم، خدمت به مردم و حضور در میان مردم همه‌ی نقاط کشور، در این مدت یک‌ساله، منشأ تحولات قابل توجهی بوده که به اذن حضرت احدیت، آثار مبارک آن از این پس، بیشتر و عمیق‌تر دیده خواهد شد.

حجت الاسلام خطیب موفقیت دراجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها، موفقیت در مقابله با بیماری منحوس کرونا، موفقیت در عرصه بین‌الملل و منطقه‌ای (نشست سه جانبه)، سفر‌های استانی رئیس جمهور و آثار با برکت آن از را جمله دستاورد‌های دولت مردمی و انقلابی در این مدت برشمرد.

وزیراطلاعات در بخش دیگری ازاین پیام نوشت که به روان پاک امام شهیدان (ره) و شهدای بخون خفته‌ی عرصه‌ی امنیت و شهدای وزارت درود می‌فرستم و ضمن عرض تسلیت ایام، فرارسیدن هفته‌ی دولت را گرامی داشته، به‌مناسبت روز کارمند، از یکایک کارکنان شاغل و بازنشستگان عزیز، ولایت‌مدار عرصه‌ی گمنامی، که وجود نازنین خویش را در راه پاسداشت خون شهدای عزیز و خدمت صادقانه در تأمین امنیت مردم صرف نموده‌اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

حجت السلام خطیب در پایان از خداوند متعال، تداوم توفیق روز افزون خدمت در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد و خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری‌های مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سلامتی و آرامش خانواده‌های محترم شما همکاران عزیز را مسالت کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *