پیام تبریک رئیس مجلس به سردار رادان


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمدباقر قالیباف در پیامی که برای انتصاب سردار سرتیپ محمدرضا رادان داد، ابراز امیدواری کرد با فرماندهی جدید انتظامی، سرمایه اجتماعی این نیروی مسلح افزایش پیدا کند.

آقای قالیباف همچنین گفت افزایش سرمایه اجتماعی فراجا با رویکرد جامعه محوری محقق می‌شود. 

محمدرضا رادان امروز با حکم رهبر انقلاب اسلامی، فرمانده کل انتظامی کشور شد.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، جانشینی فرماندهی نیروی انتظامی کشور و ریاست مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی در کارنامه فعالیت‌های اقای رادان در کمتر از ۲۰ سال گذشته قرار دارد. 

رهبر انقلاب در حکم انتصاب سردار رادان بر «جلب رضایت مردم در حراست از امنیت و تأمین آسایش عمومی» تأکید کرده و توصیه داشته‌اند «توانایی‌های این نیروی مسلح و صیانت از شأن کارکنان و پرورش پلیس تخصصی برای بخش‌های گوناگون امنیت» ارتقاء پیدا کند.


بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای سردار سرتیپ احمدرضا رادان فرماندهی محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی

انتصاب جنابعالی از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، به فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. بحمدالله جنابعالی دارای سوابق درخشان انقلابی، تعهد و تجارب موفق و ماندگار در آن نهاد ارزشمند می‌باشید و امید است با همت و مدیریت شما شاهد رضایتمندی مردمی در ارتقاء امنیت و تأمین آسایش عمومی، افزایش توانمندی‌های انتظامی و امنیتی در حوزه‌های تخصصی این دستگاه حافظ نظم و اقتدار کشور باشیم و با رویکرد جامعه محوری بتوانید افزایش سرمایه اجتماعی برای این نهاد مردم‌پایه را رقم بزنید.

ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی و تمامی خدمتگزاران و مجاهدان همیشه هوشیار، صدیق و پرتلاش در بخش‌های مختلف فراجا، شایسته می‌دانم از زحمات ارزشمند سردار حسین اشتری در طول دوران تصدی فرماندهی کل انتظامی جمهوری تقدیر و تشکر نمایم.

همچنین بر آمادگی مجلس شورای اسلامی در جهت همکاری‌های شایسته و راهگشا، به‌منظور رفع کاستی‌ها و خلاءهای قانونی، تقویت جایگاه سازمانی و صیانت از شان خدمتگزاران آن نهاد مقدس تاکید می‌گردد. محمدباقر قالیباف

رئیس‌مجلس‌شورای‌اسلامی


 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *