مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره اقدامات اخیر اروپا عنوان کرد: اتحادیه اروپا باید دم شان را از دم آمریکایی‌ها باز کنند در حال حاضر بدجوری گره زدند و جواب‌های تاریخی ایران را هم دارند و محور تروئیکای اروپا انگلیس است. ­ قبرستان انگلیسی‌ها در بوشهر ما هست و رئیسعلی‌ها هنوز در کشور ما زنده هستند.

وی افزود: اروپایی‌ها بدانند هر اقدامی در جهت تهدید کشور ما و یا تحریم سپاه انجام شود منافع آن‌ها در دسترس ماست و اینگونه نیست ما پاسخ ندهیم و برخوردی نکنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر قرار باشد امنیت ایران به خطر بی افتد اینگونه نیست کسی بخواهد با امنیت زندگی کند این‌ها باید این موضوع را خوب درک کنندو بفهمند.

ذوالنوری گفت: اروپایی‌ها باید با تعامل با ملت ایران رفتار کنند و گرنه در درازمدت خودشان را تحریم می‌کنند مگر در حال حاضر اروپا چه چیزی به ما می‌دهد چه کالایی می‌دهد که ما نگران باشیم.

وی در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی و کمیسیون امنیت ملی همانگونه که در مقابل کاتسا و سایر تحریم‌های آمریکا که سپاه را تحریم کردند و مجلس مقابل این تحریم‌ها ایستاد مجلس اینبار هم در این مرحله مجلس به نمایندگی از مردم به عملکرد آن‌ها سیلی خواهد زد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار تصریح کرد: دوران بربریت و قرون وسطایی که مقطع سیاه و تاریک از جاهلیت از اروپاست گذشته است و آن‌ها باید از درتعامل با ملت ایران وارد شوند.

کد ویدیومنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *