­بررسی بودجه وزارت کشور با حضور وحیدی


­بررسی بودجه وزارت کشور با حضور وحیدیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خانه ملت، علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس با اشاره به نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کشور گفت: در فصل بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ در مجلس قرار داریم؛ از این رو نشستی برای بررسی بودجه وزارت کشور با حضور احمد وحیدی، معاونانش و سازمان‌های زیرمجموعه آن از جمله مدیریت بحران و سازمان شهرداری‌ها برگزار شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس افزود: برای افزایش اعتبارات سازمان بهزیستی پیشنهادی از سوی جعفر قادری نماینده شیراز ارائه شد. با توجه به تصادفات، جمعیت مددجویان افزایش می‌یابد؛ از این رو درخواست افزایش اعتبار برای سازمان بهزیستی ارائه شد.

همچنین درخواست تعیین بودجه برای خانواده‌های دارای دو معلول مطرح شد که باید جزییات آن بررسی و در صورت تصویب در کمیسیون امور داخلی کشور، به کمیسیون تلفیق بودجه ارسال شود.

حدادی همچنین گفت: از سوی وزارت کشور و دستگاه‌های ذی ربط برای انتخابات، مدیریت بحران استانی، اختصاص ردیف بودجه برای مناطقی که به تازگی بخش یا شهر شده اند و افزایش حقوق سازمان ثبت و اسناد پیشنهاداتی ارائه و مقرر شد این پیشنهادات به صورت مکتوب ارائه شود تا در کمیسیون تصویب و برای رسیدگی به کمیسیون تلفیق بودجه ارسال شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *