تشریح جلسه کمیسیون اصل ۹۰ با وزیر اطلاعاترئیس کمیسیون اصل ۹۰ درباره جلسه امروز با وزیر اطلاعات توضیح داد.

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در تشریح جلسه صبح امروز(یکشنبه) این کمیسیون با حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات اظهار کرد: این جلسه در موضوعات مختلفی به ویژه حوادث اخیر کشور و موضوع اختلالات ارزی برگزار شد و نمایندگان نگرانی‌های خود را مطرح کردند که وزیر اطلاعات به آن‌ها پاسخ داد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ ادامه داد: اقدامات بازدارنده‌ای در کشور در حال انجام است که این کمیسیون تلاش می‌کند این موارد برای نمایندگان تشریح شود تا بتوانیم فضای جامعه را نسبت به نگرانی‌های پیش آمده از طریق اطلاع رسانی از طریق نمایندگان، آرام کنیم.

وی درباره جزئیات جلسه گفت: امروز مهمترین مسأله جنگ روایت‌ها است و دشمن به شکل گسترده روایت‌های جعلی را مطرح می‌کند وقتی گزارش‌های واقعی ارائه می‌شود می‌بینیم دشمن توانسته در بخشی از جامعه بر افکار مردم تسلط پیدا کند و طبیعا ما باید بتوانیم اطلاع رسانی بهتری انجام دهیم.

پژمانفر ادامه داد: در این جلسه از دولت خواسته شد اقداماتی که در بخش‌های مختلف انجام می‌شود به ویژه در حوزه‌های اقتصادی و ارز را به مردم منعکس کند تا با مدیریت رسانه، بتوانیم روایت‌ها را مدیریت کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی مجلسمنبع

By Yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *