توان دفاعی ارتش در مرز‌ها آنقدر بالاست که در مقابل هر تهدیدی می‌ایستیم


توان دفاعی ارتش در مرز‌ها آنقدر بالاست که در مقابل هر تهدیدی می‌ایستیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خانه ملت ،‌ امیر دریادار حبیب الله سیاری  با اشاره به نشستی که اخیرا با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیرامون بودجه حوزه دفاعی کشور داشت، گفت: مباحث مربوط به بخش دفاعی کشور در حوزه زمینی، هوایی و دریایی را مطرح کردیم، نمایندگان با مسائل و مشکلات فعلی این حوزه آشنا شدند هرچند با این مباحث آشنایی کامل دارند، زیرا این عزیزان به صورت مستمر از مقر‌های حوزه دفاعی بازدید دارند و به آن‌ها سرکشی می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، افزود: در جلسه‌ای که با نمایندگان داشتیم پیشنهاد‌هایی برای ارتقای توان دفاعی کشور مطرح کردیم تا منابع و برنامه‌های بهتر و بیشتری را در بودجه سال ۱۴۰۲ و برنامه پنج ساله هفتم پیش‌بینی کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: متناسب با تهدیدات احتمالی آینده، منابع مالی را برای حوزه دفاعی کشور برآورد می‌کنیم و بر مبنای آن‌ها نیازمندی‌های خود را مشخص می‌کنیم و برای تامین این نیازمندی‌ها در ابعاد مختلف، پیشنهاد‌هایی را مطرح می‌کنیم.

امیر دریادار سیاری یادآور شد: پیشنهادات خود را در کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کردیم و درباره آن‌ها بحث کردیم، قرار شده این پیشنهادات توسط نمایندگان در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ طرح و پیگیری شود.

معاون هماهنگ کنده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این سوال چه خبر خوبی برای مردم دارید، گفت: توان دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرز‌های زمینی آنقدر بالاست که امروز می‌تواند در مقابل هر تهدیدی بیاستد، امیدواریم مجلس هم حمایت کند که این توان هر روز بیشتر شود. منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *