طرح پیشنهاد ایران در خصوص «سکو‌های دیجیتال» و «شبکه‌های فراملی» از سوی «پاشایی‌بهرام»


طرح پیشنهاد ایران در خصوص «سکو‌های دیجیتال» و «شبکه‌های فراملی» از سوی «پاشایی‌بهرام»به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خانه ملت،  محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی APA، در آغاز نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی به ارائه گزارشی در خصوص جلسه تخصصی این کمیته که به میزبانی پارلمان جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱ برگزار شده بود، پرداخت که طی آن از مجموع ۱۵ قطعنامه مورد بررسی در این کمیته، ۲ قطعنامه به تعویق افتاد و ۲ قطعنامه جدید ارائه شد که بررسی و تصویب آن به نشست تخصصی این کمیته موکول شد و ۱۱ قطعنامه دیگر به تصویب رسید. براساس دستور کار این کمیته، نمایندگان پارلمان‌های شرکت کننده در خصوص وضعیت نمایندگان زن در کشورشان به ایراد سخنرانی پرداختند.

معصومه پاشائی بهرام که به نمایندگی از پارلمان کشورمان در این نشست حضور داشت، دستاورد‌های کشورمان در حوزه زنان را تشریح کرد.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس باور‌های عمیق خود به جایگاه و منزلت زن، اهمیت زیادی برای حمایت از آنان در مقابل هرگونه تبعیضی قائل است. همچنین در این کمیته، پیشنهاد پارلمان جمهوری اسلامی ایران در خصوص سکو‌های دیجیتال و شبکه‌های فراملی از سوی معصومه پاشایی‌بهرام مطرح شد. قابل ذکر است، علی علیزاده، رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی  ایران در APA هم حضور داشت. منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *