قالیباف:شهید سلیمانی رنج مجاهدت را برای امنیت و آسایش مردم با جان و دل پذیرا بودرئیس مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولیت پذیری در کنار شجاعت و شناخت میدانی، حل مشکلات را برای حاج قاسم ممکن می‌کرد.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز سه شنبه (۱۳ دی ماه) بیان کرد: یاد و خاطره عزیز و شریف سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همراهانشان در سومین سالروز شهادت غریبانه و جانکاه ایشان را گرامی می‌دارم.

وی افزود: پیش قدم بودن حاج قاسم برای حل و فصل کار‌های بر زمین مانده، حرکت بدون تردید و توقف برای حل مشکلات مردم و خنثی کردن توطئه‌های دشمن از برجسته‌ترین خصوصیات ایشان بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مسئولیت پذیری در کنار شجاعت و شناخت میدانی، حل مشکلات را برای ایشان ممکن می‌کرد و از آن جهت که تمام تلاش و تمرکز او بر حل مشکلات و تامین امنیت عموم مردم بود، اولا همه مردم را در نظر می‌گرفت و آن‌ها را دسته بندی نمی‌کرد و ثانیا از تمام ظرفیت‌های فکری، میدانی، نظامی و دیپلماتیک برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی بهره می‌گرفت و رنج مجاهدت را برای امنیت و آسایش مردم با جان و دل پذیرا بود.

قالیباف گفت: پیروی از حاج قاسم به معنای عمل به مطق مدیریتی و اصول زندگی فردی و اجتماعی ایشان است.

وی تصریح کرد: شجره طیبه جریان مقاومت با ایثار و فداکاری آن شهید والامقام و مردم جانی تازه گرفت و امروز سدی محکم در برابر خباثت آمریکا و جنایت‌های رژیم صهیونیستی است و بدون شک آرمان حاج قاسم یعنی آزادی قدس شریف و قطع ید کامل آمریکا از منطقه را به زودی محقق خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حاج قاسم به وظیفه خود در قبال ملت ایران و امت اسلامی عمل کرد و خداوند نام و یاد و حرکت او را با برکت و راهگشا ساخت.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی مجلسمنبع

By Yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *