اعتبار مرکز جامع سرطان همدان تا پایان سال تأمین می‌شود


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محسن منصوری در پایان سفر یک روزه خود به استان همدان که با هدف بررسی مصوبات دور نخست سفر رئیس جمهور انجام شد، گفت: حدود ۵ ماه از سفر آقای رئیسی به این استان می‌گذرد و بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان منابع برای طرح‌ها اختصاص یافته و این عدد مناسبی برای شروع کار است.
 

کد ویدیو

 
منصوری با بیان اینکه از طرح انتقال آب بازدید کردیم، افزود: تکمیل این طرح ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، اما به‌طور ضروری ۴۰۰ میلیارد تومان باید تزریق شود تا مرحله اول آن به بهره‌برداری برسد و با هماهنگی وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه، این میزان تامین می‌شود.
 
معاون اجرایی رئیس جمهور با توجه به اینکه طرح مرکز جمع سرطان همدان نیز با پیشرفت ۵۵ درصدی برای تکمیل به ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، تاکید کرد: این میزان اعتبار بدون در نظر گرفتن تجهیزات این بیمارستان است.
 
منصوری با بیان اینکه ۸۰ میلیارد تومان قبل از این سفر، به طرح مرکز جمع سرطان کمک شده بود، افزود: تا پایان سال، این اعتبار بیشتر می‌شود و اسفند، در اختیار استان قرار می‌گیرد.
 
معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه ساختمان بیمارستان اکباتان به‌طور کامل، اجرایی و بخشی از تجهیزات آن تامین شده است، تصریح کرد: در کمتر از سه ماه با همکاری وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه، اعتبار، تامین و این مرکز آماده خدمات‌دهی به مردم می‌شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *