معاون اجرایی رئیس جمهور، گفت: سرعت‌بخشی در افتتاح بیمارستان انصار الغدیر بومهن تجلی کارآمدی سفر‌های استانی رئیس جمهور است.

محسن منصوری روز یکشنبه در آیین افتتاح بیمارستان انصار الغدیر شهر بومهن، اظهار داشت: با حضور رئیس جمهور گره این طرح باز شد، ما در برنامه و بودجه ردیفی برای بودجه بیمارستان انصار الغدیر نداشتیم و سختی کار به همین دلیل بود.

وی ادامه داد: حضور رئیس جمور دستور مستقیم و عنایتی که کردند مسیر اجرای طرح را فراهم کرد و خارج از روال عادی برنامه و بودجه مسئولان همت کردند کار را به سامان رساندند که به معنای تصویر تلالو و تجلی از کار آمدی سفر‌های استانی رئیس جمهور است. معاون اجرایی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بخش درمان نیازمند توجه است، امنیت و سلامت ۲ مسئله‌ای هستند که ما باید در حوزه مدیریت به آن‌ها توجه کنیم و به فضل خدا در این دولت این توجه اتفاق می‌افتد.

منصوری با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب ادامه داد: خیلی خوب است کاری کنیم که به تعبیر حضرت اقا اگر خانواده‌ای مریض دارد به جز غصه مریض داری دغدغه دیگری مانند کم و کاست مالی و بهداشتی نداشته باشد.

این مسئول افزود: از دماوند تا تهران در این پهنه جغرافیایی وسیع و پردامنه و متراکم از نظر جمعیتی با نرخ رشد جمعیتی بالا مشکل جدی در حوزه بهداشت ودرمان داشتیم و این جغرافیا نیازمند این توجه بود.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: مسئله مشارکت خیران و دولتی بسیار مهم است، مدل کار قابل احترام در کشور هست و رحمت ورضوان خداوند بر حاج عباس جابر انصاری باد که پایه گذار خیر بودند واین مدل همکاری از نکات و برجستیگی‌های این طرح در مانی است.

منصوری اظهار داشت: افتخار دیگر این طرح مدیریت جهادی و انقلابی بود که در چند ماه گذشته اتفاق افتاد، اجرای دستور رئیس جمهور با مبنای محاسباتی مشکل بود، اما با کار جهادی و شبانه روزی انجام شد.

وی با قدردانی از دست اندرکاران تکمیل این طرح بیمارستانی خاطرنشان کرد: در زمانی کوتاه کاری تمیز، فاخر، قابل اعتنا و احترام به بهره برداری رسید و ما در کشور به این جنس کار نیاز داریم.

معاون اجرایی رئیس جمهوربا اشاره به استقبال مردم یزد از رئیس جمهور در ۲ روز گذشته، افزود: حماسه حضور مردم و استقبال از رئیس جمهور به نمایندگی از جریان انقلاب اسلامی و کشور و مجموعه دولت اتفاق بزرگی است خدا را شاکریم که ابزار سفر‌های استانی مسیر خدمت را تسریع کرده و بسیاری از پیچ و خم‌ها و ساختار بروکراسی را دور می‌زند و در سریع‌ترین زمان بسیاری از کار‌هایی که در ظاهر پیچیده است اجرایی و عملیاتی می‌شود.

در پی بازدید و تاکید رئیس جمهور، فاز دوم بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی انصار الغدیر شهربومهن امروز یکشبنه ۲۵ دیماه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون اجرایی رئیس جمهور و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی دولتمنبع

By Yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *