افتتاح ۳۳۰ واحد مسکونی در سفر رئیس‌جمهور به یزد


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، احسان خواجه‌ رضایی با بیان اینکه در یک سال گذشته، ۱۷۴ واحد ویلایی در استان یزد تحویل متقاضیان شده است، اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور به این استان، عملیات اجرایی ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی نیز آغاز می‌شود.

کد ویدیو

خواجه‌ رضایی، تصریح کرد: تاکنون ۱۱۸ هزار متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن در استان ثبت نام کرده‌اند که بیش از ۴۶ هزار نفر، تأیید نهایی شده‌اند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد، گفت: در حال حاضر، به حدود ۱۰۰۰ نفر از متقاضیان، پیامک ارسال شده است که باید در مهلت مقرر به سامانه انتخاب طرح، مراجعه و طرح خود را انتخاب کنند.

خواجه‌ رضایی، همچنین از اولویت‌بندی متقاضیان برای انتخاب واحد، خبر داد و تصریح کرد: در سایت ۳۷۷ هکتاری شهر یزد، افراد دارای ۳ فرزند به بالا، افراد بومی استان، متأهلین، مجردین و در نهایت، افرادی که ثبت نام می‌کنند، به ترتیب در اولویت قرار دارند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد، گفت: زمین‌های ۳۷۷ هکتاری شهرک پردیس زندگی در جاده یزد به تفت، ۴۰۰ هکتاری در محله حسن‌آباد و ۴۰۰ هکتاری در ابتدای جاده یزد ـ بافق نیز از جمله مناطقی هستند که قرار است واحد‌های طرح نهضت ملی مسکن به‌صورت ویلایی در آنجا ساخته شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *