بهادری جهرمی با مردم پیشوا دیدار و گفتگو کرد


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از پیشوا، علی بهادری جهرمی در نشست جهاد تبیین در مسجد جامع امام خمینی رحمه‌ الله‌ علیه، اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام در ۴۴ سال گذشته، ضد مردم ایران به انواع جنگ رسانه‌ای و تبلیغی پرداخته‌اند و بدون اینکه از دستاورد‌های نظام، سخنی به میان آورند، کوچک‌ترین نقاط ضعف کشور را بزرگ جلوه می‌دهند و حتی پیشرفت‌ها را زیر سؤال می‌بردند.
 

کد ویدیو

 
سخنگوی دولت، تصریح کرد: یکی از شاخص‌های مهمی که باید با وجود دشمنی‌های استکبار جهانی ضد ملت ایران به آن پرداخت، این است که امروز این مردم با همه فشار‌ها و دشمنی‌ها روی پای خود ایستاده و دستاورد‌هایی داشته‌اند که حتی قابل مقایسه با سایر کشور‌های جهان نیست.
 
بهادری جهرمی، یکی از موفقیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عرصه مبارزه با بیماری کرونا برشمرد و گفت: اینکه امروز بدون نگرانی در کنار هم به فعالیت می‌پردازیم، به علت تلاش و توان کشور در مدیریت این بیماری است.
 
سخنگوی دولت، اظهار داشت: زمانی که به واکسن نیاز داشتیم، کشور‌هایی که دولت قبل، دل به آن‌ها بسته بود، واکسن لازم را به ما تحویل نمی‌دادند و آن را به FATF مرتبط و ادعا می‌کردند که اگر به این معاهده نپیوندید، از واکسن خبری نیست، اما دولت سیزدهم، خود را معطل آن کشور‌ها نکرد و واکسن لازم را از مسیر دیگر تهیه کرد و همزمان به توان داخلی نیز متکی بود.
 
بهادری جهرمی، تصریح کرد: امروز همان واکسنی که برخی آن را آب مقطر تعبیر می‌کردند، شرایط را به حدی بهبود بخشیده و کرونا را مدیریت کرده است که مردم به زندگی عادی خود می‌پردازند.
 
سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنان خود با بیان دستاورد‌های اقتصادی دولت، گفت: دولت سیزدهم در شرایطی مسئولیت را به‌دست گرفت که نرخ تورم ۶۰ درصد بود و امروز این نرخ، به ۴۰ درصد رسیده است و با وجود اجرای سیاست ارز ترجیحی، تورم ماهانه از ۴.۲ درصد شهریور سال گذشته به ۲ درصد و رشد اقتصادی کشور نیز به بالای ۵ درصد رسیده است.
 
بهادری جهرمی، همچنین با توجه به تلاش دولت در توسعه شبکه ملی اطلاعات، تصریح کرد: از زمان فعالیت دولت مردمی آقای رئیسی تاکنون، این شبکه، توسعه ۳۰ درصدی داشته و اکنون به ۶۰ درصد پیشرفت خود دست یافته است.
 
سخنگوی دولت، اظهار داشت: دولت سیزدهم در حوزه فضای مجازی، در تلاش بوده که دسترسی‌های مردم را حداکثری، پایدار، ایمن و مناسب کند و بر اجرای آن مصمم است.
 
گفتنی است در این دیدار، تعدادی از مردم پیشوا نظرات و پرسش‌های خود را با سخنگوی دولت مطرح کردند و بهادری جهرمی نیز به این پرسش‌ها پاسخ گفت.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *