حمید سجادی گفت: فردا در جلسه‌ای که تاج هم حضور دارد درباره موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی صحبت می‌کنم.

سید حمید سجادی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: دو تعبیر درباره اقدامات فدراسیون فوتبال در این زمینه وجود دارد؛ یکی اینکه نمی‌خواهند عجله کنند تا سر فرصت انتخاب کنند و تعبیر دیگر این است که دارند به جمع بندی می‌رسند. فردا جلسه‌ای تشکیل خواهد شد که آقای تاج هم حضور دارد و در آن جلسه از نزدیک درباره این موضوع صحبت می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی درباره مهم‌ترین اقدامی که در حال حاضر وزارت ورزش انجام می‌دهد» گفت: ورزش پدیده‌ای اجتماعی است و ما هم در همه مراحل چه قهرمانی و چه همگانی در خدمت مردم هستیم. به طور مثال همین حالا دورخیز خوبی برای بازی‌های آسیایی داریم و برای سهمیه‌های المپیک هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم. به جد تلاش داریم تا پروژه‌های نیمه‌تمام را به پایان برسانیم. بیشتر از ۴ هزار پرو|ژه ناتمام داریم. همچنین اگر بتوانیم سرانه ورزش را افزایش دهیم بهترین خدمت را انجام داده‌ایم.

سجادی در مورد پرداخت میزان وام ازدواج عنوان کرد: امسال ۱۰۷ هزار میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت کرده‌ایم. در مورد وام ۲۰۰ میلیونی هم ابتدا باید تصویب شود تا در دولت پیگیری کنیم. از بانک مرکزی بابت تسریع در روند تشکر می‌کنم، زیرا نسبت به سال گذشته در همین بازه ۳۵ درصد افزایش پرداخت وام ازدواج داشته‌ایم.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی دولتمنبع

By Yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *