وزارت صمت و بازرسی ویژه ریاست جمهوری، مأمور بررسی واگذاری خودروها


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای رئیسی، امروز یکشنبه در هیئت دولت، با توجه به افزایش برودت هوا و مصرف گاز در کشور، ضمن قدردانی از کارهای دستگاه‌های مرتبط دولت برای تأمین گاز مصرفی خانه‌های مردم و واحد‌های اداری و تجاری، بر اهمیت مدیریت مصرف تأکید کرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه تکمیل مرحله ۱۱ مجتمع پارس جنوبی در سال‌های گذشته می‌توانست در رفع ناترازی گازی، نقش مؤثری داشته باشد، اظهار داشت: پس از اینکه شرکت‌های خارجی، کار را ترک کردند، عملیات تکمیل این مرحله با قوت ادامه یافته است و در آینده نزدیک، به مراحل نهایی می‌رسد.

آقای رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی در زندگی و کسب و کار مردم، از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواست که دغدغه‌های مردم درباره کندی اینترنت و دیگر مشکلات موجود را فوری پیگیری و رفع کند.

رئیس جمهور، همچنین با توجه به گزارش‌هایی درباره فروش خودرو به برخی دستگاه‌ها، خارج از ضوابط تعیین شده، نظارت بر فرایند فروش خودرو در چارچوب دستور ۸ بندی که سال گذشته در بازدید از پارکینگ ایران خودرو اعلام شد، مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه هیچ دستگاهی حق ندارد امتیازات ویژه برای خود در نظر گیرد، وزارت صمت و بازرسی ویژه ریاست جمهوری را مأمور بررسی واگذاری خودرو به دستگاه‌ها و برخورد با متخلفان کرد.

آقای رئیسی، بار دیگر بر ضرورت تبیین و اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و کارهای امیدآفرین دولت و دستگاه‌های اجرایی نیز تأکید کرد و با توجه به طرح ابهام برخی رسانه‌ها درباره برگزاری نشست‌های مربوط به مسکن، تصریح کرد: این موضوع، همواره برای دولت مهم بوده و نشست‌های هفتگی آن به‌طور مرتب، برگزار شده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *