رییس جمهور: به دنبال رفع دغدغه‌ها و نیاز‌های مردم یزد هستیم


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما‏، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز پنجشنبه در بدو ورود به استان یزد در فرودگاه شهید صدوقی اظهار داشت: نظرات و دیدگاه‌های مردم و جوانان یزد را دریافت کردیم و امیدواریم با اطلاعاتی که دریافت کردیم آن چه دغدغه مردم استان هست را دنبال کنیم و اگر لازم است در تهران پیگیری نماییم.

رئیس جمهور با تبریک ولادت حضرت صدیقه طاهره (س) گفت: خدا را شاکرم در این ایام بسیار پرفضیلت توفیق یافتم به استان یزد سفر کنم و با مردم و پرتلاش استان و مدیران آن و خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار کنم.

وی با ادای احترام به شهدای استان یزد، شهید آیت الله صدوقی و همه مفاخر استان اظهار داشت: این افراد فقط جزو مفاخر استان یزد نیستند بلکه جزو مفاخر ایرانی اسلامی و جهان اسلام محسوب می‌شوند.

رئیسی ادامه داد: در دور اول سفر به دلیل شرایط کرونایی موفق به دیدار با مردم نشدیم، اما در این سفر ۲ روزه علاوه بر نشست با مدیران با مردم همه دیدار خواهیم داشت و بخشی از دین مردم استان را ادا می‌کنیم.

رئیس جمهور یادآور شد: امیدواریم در این سفر ۲ روزه از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم استان قرار بگیریم، ضمن آن که به برخی از شهرستان‌های کم برخوردار هم سفر خواهیم کرد و از نزدیک مسائل آن‌ها را دنبال می‌کنیم.

رئیسی ادامه داد: قبل از سفر جلسات متعددی با اقشار مختلف، مسئولان، نمایندگان مجلس برگزار و دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادات مردم استان و جوانان را دریافت کردیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *