سردار رادان با رئیس جمهور دیدار کرد


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، آقای رئیسی، امروز شنبه در دیدار سردار احمدرضا رادان، ضمن تبریک انتصاب او به فرماندهی کل انتظامی کشور، این انتصاب را بیانگر تعهد، کارآمدی و تجارب ارزشمند سردار رادان در مدیریت و هدایت نیرو‌های خدوم انتظامی دانست.
 
 
رئیس جمهور، اظهار امیدواری کرد که مجموعه فراجا در دوره جدید با توجهات الهی، اتکا به روحیه جهادی، بهره‌گیری مطلوب از توان و ظرفیت نیرو‌های فداکار انتظامی و تعامل نزدیک‌تر با مردم و افکار عمومی، در مسیر تقویت و استحکام بیش از پیش امنیت اجتماعی، پیشگیری از وقوم جرم، استقرار نظم و انضباط عمومی، گسترش عدالت و اعتمادسازی در سراسر کشور حرکت کند.
 
آقای رئیسی، همچنین از درگاه خداوند، دوام توفیقات سردار رادان در انجام این وظیفه خطیر و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال، مسئلت و آمادگی دولت برای پشتیبانی از نیرو‌های خدوم انتظامی کشور را اعلام کرد.
 
فرمانده کل انتظامی کشور نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت نیروی انتظامی کشور، توضیحاتی درباره برنامه‌ها و اهداف این مجموعه در دوره جدید، ارائه کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *