وزیر کشور گفت: تربیت نیرو‌های متخصص برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن ضرورتی جدی برای فرمانده جدید فراجا است.

احمد وحیدی روز شنبه درپی انتصاب سردار احمدرضا رادان به فرماندهی کل انتظامی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی نوشت: امنیت و آسایش عمومی کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی و جهادی نیرو‌های خدوم و انقلابی فراجاست که جانانه و با عشق به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی در راه اعتلای وطن و خنثی‌سازی نقشه‌های شوم ضد امنیتی دشمنان مجاهدت می‌کنند.

وزیر کشور افزود: ایثارگری و جانفشانی‌های حافظان و پاسداران امنیت کشور نشان از روحیه انقلابی، مکتبی و مردم‌داری عزیزان فراجا دارد که مخلصانه برای امنیت و آرامش پایدار کشور در صحنه‌ها و بزنگاه‌های حساس حضور فعال دارند.

وحیدی اضافه کرد: در وقایع تلخ اخیر کشور که دشمن با میدان آوردن همه ظرفیت‌های رسانه‌ای سعی در القای ناامنی و بی ثباتی در کشور بود؛ میدان‌داری مدافعان امنیت عمومی کشور و البته هوشیاری و آگاهی مردم از نیات پلید دشمن باعث برهم خوردن همه برنامه‌های دشمن شد.

وی تاکید کرد: مسیر پر افق و نورانی انقلاب اسلامی، درخشان‌تر از هر عصری در حرکت است و در این عرصه پرافتخار، کارگزاران انقلابی هر کدام به وسع و تلاش خود برای پیشرفت و اقتدار این انقلاب الهی خدمت می‌کنند. تغییرات در عرصه مدیریتی این نظام مقدس، گویای پویایی و روند رو به رشد این درخت تنومند است و امروز با تدبیر و صلاح رهبر حکیم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا، برادر دیگری فرصت خدمت گذاری به مردم عزیز کشور در سمت فرماندهی کل انتظامی را یافته است.

جانشین فرمانده معظم کل قوا در امور فراجا یادآور شد: سردار سرتیپ رادان کارنامه درخشانی در حوزه خطیر امنیت و نظم عمومی کشور در مجموعه فرماندهی کل انتظامی و در سمت‌هایی رئیس مرکز مطالعات راهبردی فراجا و همچنین جانشین فرمانده کل انتظامی دارد و انتظار می‌رود با عنایت به تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی در جلب رضایت خدای متعال و رضایتمندی مردم قوی‌تر و منسجم‌تر از هر زمان دیگری به تحکیم پایه‌های امنیت و آرامش عمومی کشور در جنگ ترکیبی پیچیده دشمن و تربیت نیرو‌های متخصص در این زمینه همت گمارد. از تلاش‌های خالصانه سردار سرتیپ اشتری در طی مدت حضور در سمت فرماندهی کل انتظامی کمال قدردانی و سپاسگزاری را دارم و از خداوند متعال برایشان آرزوی بهروزی و توفیق روز افزون مسالت دارم.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی دولتمنبع

By Yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *