معاون اول رئیس جمهور گفت: قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فقط با خدمت رسانی بیشتر میسر است.

جلسه بررسی و جمع بندی نهایی موضوعات و طرح‌های استان بوشهر روز یکشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و توافقات دستگاه‌های اجرایی و طرح‌های پیشنهادی جهت اجرا در این استان مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در این جلسه که با توجه به سفر آتی رئیس جمهور به استان بوشهر در دور دوم سفر‌های استانی برگزار شد، با اشاره به نقش و جایگاه این استان در اقتصاد کشور گفت: استان بوشهر از نظر طرح‌های نفت و گاز و اثرگذاری در اقتصاد کشور جزو استان‌های پراهمیت بشمار می‌رود و لازم است توجه ویژه‌ای به توسعه و اجرای مطالبات مردم این استان معطوف شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین در ابتدای این جلسه به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره و تصریح کرد: با وجود مسائل و برخی مشکلاتی که با آن‌ها روبرو هستیم، مردم عزیزمان با بصیرت و آگاهی در راهپیمایی امسال حضور پیدا کردند که این حضور تبلوری از وفاداری به جمهوری اسلامی بود.

مخبر افزود: زبان، برای قدردانی از این درایت مردم قاصر است و قدردانی از حضور و مشارکت پرشور هموطنان فقط از طریق خدمت هر چه بیشتر به آن‌ها میسر خواهد بود.

در این جلسه که وزرای نیرو، ورزش و جوانان، راه وشهرسازی، نفت، آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون اجرایی رییس جمهور، رییس سازمان انرژی اتمی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و استاندار بوشهر نیز حضور داشتند، پیش نویس طرح‌ها و پروژه‌های پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی جهت توسعه استان بوشهر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و توافقات لازم در خصوص طرح‌ها منعقد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی دولتمنبع

By Yjc.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *