پيش بيني اجراي ۶۴ طرح در حوزه هاي مختلف استان


به گزارش خبرگزاری صداوسیما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول ریاست جمهوری، نشست بررسی و جمع بندی موضوعات و طرح‌های دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به استان یزد به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و در مورد طرح‌های توسعه و سرمایه گذاری این سفر بحث، بررسی و تصمیم گیری شد.
در این نشست که بعد از ظهر سه شنبه و با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، وزاری تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت، جهاد کشاورزی، صمت، نیرو، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار یزد، نماینده، ولی فقیه در استان یزد، مسئولان دستگاه اجرایی و مقامات ارشد محلی برگزار شد، ۶۴ طرح در حوزه‌های زیربنایی، فرهنگ و هنر اقتصادی، کشاورزی، صنعت، معدن و رفاهی و اجتماعی به ارزش بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان به تصویب رسید.

در این نشست اعلام شد که در دور دوم سفر‌های استانی هیئت دولت علاوه بر بررسی طرح‌های عمرانی، مصوبات تنظیم گری و تسهیل گری از جمله تفویض برخی اختیارات به استانداران برای تسهیل امور جاری استان‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی برای اجرایی و عملیاتی شدن نزدیک به ۷۰ طرح در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری در استان یزد و در قالب تفاهم نامه و توافقنامه‌های جداگانه همکاری با مقامات استانی اعلام آمادگی کرده اند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *